مقایسه ی کشتی آرش با کشتی نیس

کشتی آرش بهتر است یا نیس؟

مقایسه ی کشتی آرش با کشتی نیس و  کشتی کینگ تراول

کشتی نیس بهتر است یا کشتی آرش یا کینگ ؟

در استانبول کشتی های تفریحی بسیار زیادی وجود داردند که از بین آنها 3 کشتی معروف: 1-آرش 2-نیس 3-کینگ وجود دارند.

سوالی که همیشه برای مسافران مطرح هست این است که کدام کشتی بهتر است؟

قیمت هر کدام چقدر است؟

کدامیک برنامه ها و کیفیت بالاتری نسبت ب دیگری را دارند؟

در اینجا به مقایسه ی کشتی آرش با کشتی نیس و  کشتی کینگ تراول میپردازیم؟

انتخاب یک کشتی ایرانی بعنوان بهترین کشتی کار سختی است و نمیتوان به طور قطع گفت که این کشتی عالی ترین هست و کشتی دیگر کشتی ضعیفی است چونکه برنامه های کشتی ها و خواننده ها هر از چند گاه عوض میشود و ممکن است در یک زمان یک کشتی برنامه های خوبی داشته باشد و در زمان دیگر کشتی دیگر.

اما به طور کل کشتی آرش همیشه برنامه های متنوعی داشته و میتوان جزو کشتی های خوب به این کشتی اشاره کرد. در کشتی آرش بعضا خواننده های خوب همچون آرمین نصرتی و یا برادران خداوردی نیز برنامه خواهند داشت. کشتی آرش پذیرایی نسبتا خوبی دارد هر چند مشروباتی که ارائه میکند بعضا گیرایی لازم رو ندارند و بهتر است مهمان ها از قبل مشروب نوشیده باشند. اما یکی از ضعف های کشتی آرش بر خلاف کشتی نیس وجود المان ها و کارگرانی است که تیپ و یا شخصیت مناسب و لازم برای سرویسدهی به مهمان ها را ندارند. کشتی آرش قیمتی حدودا 25 دلار الی 35 دلار دارد.

برای آشنایی بیشتر با کشتی آرش اینجا کلیک کنید

کشتی نیس هم از جمله کشتی های با کلاسی است که پرسنل کاملا حرفه ای و با شخصیت و با کلاسی دارد و برنامه های شاد و سرگرم کننده هم در کنار برنامه های موزیکی خود قرار داده. برنامه های کشتی نیس گرم و پر شور است و مشروبات مناسبی هم ارائه میشود ولی شام کشتی نیس شامی مختصر است که از ضعف های این کشتی میباشد و برای افرادی که یک شام پر پرو پیمون میخواهند شاید کفاف ندهد. مدیر کشتی نیس خانم بهار آذین از جمله افرادی ای است که با وجود سن کم بسیار در کار خود موفق بوده و کارافرینی زیادی برای ایرانی های ساکن استانبول کرده اند. کشتی نیس نیز قیمتی حدودا بین 20 دلار تا 30 دلار دارد هر چند ارزانتر بودن این کشتی دلیل بر بی کیفیت بودن نیست.

برای آشنایی بیشتر با کشتی نیس کلیک کنید

کشتی کینگ نیز جزو کشتی های ایرانی است که هنوز نتوانسته به کیفیت و خوبی دو کشتی دیگر فعالیت داشته باشد هر چند قیمت پایین تری دارد اما امیدواریم به زودی این کشتی هم تبدیل به کشتی های خوب ایرانی در استانبول شود.

مقایسه ی کشتی آرش با کشتی نیس و  کشتی کینگ تراول

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما میتوانید از برچسب ها و ویژگی های HTML هم استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

بالا