کشتی سوداتور

کشتی سوداتور

کشتی سوداتور یکی از لاکچری ترین و  گرانترین کشتی های ایرانی در ترکیه هست که به رغم گرانی آن نسبت به کشتی آرش یا کشتی نیس باز هم تعداد مشتری خیلی خوبی دارد.

کشتی سوداتور برگذار کننده ی کنسرت های خواننده های رسمی و مشهور ایرانی است.

خواننده های کشتی سوداتور:

خواننده های زیادی در کشتی سوداتور برنامه داشته اند که از آن ها میتوان به این خواننده ها اشاره کرد:

عارف – شهرام شب پره – لیلا فروهر – شهره – مرتضی – مهرشاد – اندی – ستار – فتانه – سیاوش شمس – آنیتا – منصور – هنگامه – فرشید امین – اغسطس و…

زمان برگزاری:

این کشتی معمولا روزهای فرد برنامه دارد و از ساعت 8 شب شروع شده تا 12 شب این برنامه ها ادامه دارند.

محل سوار شدن کشتی:

محل سوار شدن کشتی سوداتور اسکله ی کاباتاش، پشت پمپ بنزین کاپاتاش میباشد. از تکسیم با سوار شدن 1 ایستگاه میتوانید به اسکله ی کاباتاش برسید.

برنامه ها:

کشتی سوداتور برنامه های واقعا متنوع و جذابی دارد. دی جی، خواننده های فوق العاده، رقص و نمایش های جذاب، غذاها و نوشیدنی های الکلی و غیرالکلی متنوع، گشت زنی در کنار پل بغاز و تنگه ی بسفر در دریای مرمره

این کشتی دارای 4 پک بلیط میباشد:

اکونومی-نرمال-VVIP-VIP

اکونومی:

شامل غذای زرشک پلوی مخصوص با مرغ و سالاد و دسر و 4 نوع آبمیوه و تمامی انواع نوشابه ها، و شراب قرمز و شراب سفید و آبجو که همه بصورت نامحدود میباشد. میزهای اکونومی معمولا 8 نفره و 10 نفره هستند. و کمی تا سن موزیک فاصله دارند اما این فاصله آنقدر نیست که مانع دید یا اذیت شود. قیمت 65 دلار.

نرمال:

نزدیک به سن موزیک ذر طبقه اول کشتی هست. شامل غذای زرشک پلوی مخصوص با مرغ و سالاد و دسر و 4 نوع آبمیوه و تمامی انواع نوشابه ها، و شراب قرمز و شراب سفید و آبجو که همه بصورت نامحدود میباشد. میزهای نرمال معمولا 8 نفره و 10 نفره هستند. قیمت 100 دلار.

VIP:

نزدیک به سن موزیک ذر طبقه بالای کشتی هست. شامل غذای کباب برگ مخصوص و جوجه کباب  و سالاد و دسر و 4 نوع آبمیوه و تمامی انواع نوشابه ها، و ودکای استانبول و راکی ترک و شراب قرمز و شراب سفید و آبجو که همه بصورت نامحدود میباشد. میزهای این پارت معمولا 4نفره و 6 نفره هستند. قیمت 120 دلار.

V-VIP

بهترین دید به خواننده را دارد. شامل غذای کباب برگ مخصوص و جوجه کباب  و سالاد و دسر و 4 نوع آبمیوه و تمامی انواع نوشابه ها، و ودکای استانبول و راکی ترک و شراب قرمز و شراب سفید و آبجو که همه بصورت نامحدود میباشد. میزهای این پارت معمولا 4نفره و 6 نفره هستند و در طبقه ی وسط کشتی قرار دارند و کاملا دید به سن موزیک دارد. قیمت 150دلار.

برای رزرو کشتی سوداتور با توجه به متفاوت بودن برنامه های خواننده ها و زمان روی آب رفتن کشتی حتما با ما تماس بگیرید.

00905378446580 تلفن استانبول

00982144440034 تلفن تهران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما میتوانید از برچسب ها و ویژگی های HTML هم استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

بالا