تجریه ی خرید خانه در استانبول منطقه ی هارامی دره توسط دو زوج جوان از مشهد

تجریه ی خرید خانه در استانبول منطقه ی هرامی دره توسط دو زوج جوان از مشهد

تجریه ی خرید خانه در استانبول

یکی از گزینه هایی که ما به همه ی افراد معرفی میکنیم مناطق غربی استانبول مثل بیلیکدوزو، اسن یورت و باهچه شهیر میباشد.

حدود یک ماه پیش در ماه مهر دو زوج مشهدی که در ایران بودند با ما تماس گرفتند و بودجه ی خود را برای خرید یک خانه ی مناسب و شیک اعلام کردند.

آنها میخواستند با مبلغ 300 هزار لیر یک خانه ی مناسب و شیک بگیرند.

در ابتدا به ما گفتند ما یک آپارتمان میخواهیم ولی با مشاوره و صحبت و دادن اظلاعات به آنان تصمیم گرفتند که یک واحد از یک برج در منظقه ی بیلیکدوزو را خریداری کنند.

من به آنها گفتم شما با این بودجه میتوانید یک خانه ی 1 خوابه ی 70-80 متری در یک برج با امکاناتی مثل استخر و حمام ترکی و باشگاه بدنسازی داشته باشید و گزینه های متعددی در این مورد را به آنها معرفی کردم.

خانه ای که آنها انتخاب کردند یکی از گزینه های عالی در برج سمبل بود که هم دارای ویوی زیبایی بود و هم اینکه از لحاظ امکانات جزو بهترین برج های استانبول بود.

قرارداد و امضای سند فروش:

بنابراین بعد از نوشتن قرارداد اولیه با دفتر برج دوستان ما شروع کردند به چنج کردن پول های خود از بانک های ایران به لیر ترکیه. خوشبختانه ما با کمک صرافی های خوب در استانبول توانستیم پس از 3 روز تمام پول آنها را به لیر تبدیک کرده و سپس با بررسی  تمامی مدارک و مستندات سند برج اقدام به انتقال سند از مالک به خانم و اقای زنده نام ساکن مشهد در اداره ی تاپوی استانبول کردیم.

پس خرید اپارتمان این دوستان که قصد برگشت به ایران را داشتند خانه ی آنها را به مبلغ ماهیانه 2100 لیر در ماه به خانواده ای ترک اجاره دادیم.

 

برای آشنایی بیشتر در مورد خرید خانه در ترکیه اینجا را کلیک کنید.

برای خواندن تجربه های دیگری از خرید خانه در ترکیه اینجا را کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما میتوانید از برچسب ها و ویژگی های HTML هم استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

بالا