اجاره هتل در استانبول

اجاره هتل در استانبول

برای اجاره هتل در استانبول به چند روش میتوانید این کار را انجام دهید:

1-تماس با ما و گفتن شرایط خود و میزان بودجه ی خود و مشاوره با ما.

در این روش ما بهترین گزینه های هتل را مظابق با بودجه ی شما انجام میدهیم. به ظور مثال شما میگید ما 3 نفر هستیم و یک هتل با این شرایط میخاهیم و در این محله و با این بودجه باشد. ما نیز هتل های مظابق با آنچا شما خواستید را به شما پیشنهاد میدهیم.

2- استفاده از وبسایت www.booking.com  و یا www.airbnb.com , و یا وبسایت های دیگر اکسپدیا که در این حالت میبایست حساب خارجی یا کردیت کارت داشته باشید و چون مستقیما از هتل ها نمیگیرید کمیسیون این وبسایت ها را هم میبایست پرداخت کنید. به طور مثال اگر شما در این وبسایت ها یک هتل با قیمت روزانه 500 لیر را انتخاب کنید قیمت واقعی این هتل ممکن است 380 لیر باشد و شما مبلغ 120 لیر را بعنوان کمیسیون اضافه تر پرداخت کرده اید.

3-تماس با آژانس های مسافرتی و پرداخت هزینه ی زیاد نسبت به قیمت های واقعی هتل ها بدلیل اینکه آزانس ها  نه تنها کمیسیون خود را به روی هتل ها میکشند بلکه خودشان از وبسایت هایی که آنها نیز کمیسیون دریافت میکنند هتل را رزرو میکنند و در اصل شما 2 بار کمیسیون پرداخت خواهید کرد.

بنابراین بهترین راه گرفتن و رزرو هتل در استانبول

بنابراین بهترین راه گرفتن و رزرو هتل در استانبول تماس با ماست تا مستقیما برای شما هتل رزرو کنیم.

قیمت هتلها دراستانبول بطورمثال درمنطقه تکسیم ازشبی 120لیربرای 1نفر شروع میشود وهرچقدرتعدادنفرات بیشترباشد30لیر به این مبلغ اضافه میشود.

هر چند این مبالغ حداقل قیمت ها در منظقه تکسیم هستند.

ارزانترین مناطق استانبول از نظر قیمت آکسارای و ینی کاپی هست.

گرانترین مناطق مربوط به ببک و بشیکتاش و ساریر میباشد.

بخش غربی استانبول هم هتل هایی با قیمت های پایین و کیفیت بالایی دارند.

برای آشنایی با اجاره خانه ی مبله در استانبول اینجا را کلیک کنید.

استانبول

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما میتوانید از برچسب ها و ویژگی های HTML هم استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

بالا