اجاره خانه در استانبول

اجاره خانه در استانبول

اجاره خانه در استانبول به چند صورت مختلف انجام میشود:

1-اجاره ی سالیانه  2-اجاره ی یک ماهه  3-اجاره ی روزانه

در این مطلب تنها در مورد اجاره ی سالیانه ی خانه در استانبول صحبت میکنیم.

برای اجاره ی خانه در استانبول و کلا در همه ی شهر های ترکیه چند نکته را باید بدانید:

1-دپوزیت: شما بعنوان پول پیش به اندازه ی مبلغ 1 ماه از اجاره و یا 2 ماه از اجاره را به صاحب خانه پرداخت خواهید کرد. معمولا اگر خانه ای مبله باشد باندازه ی 2 ماه اجاره دریافت میشود.

2-پرداخت اجاره: مبلغ اجاره در ابتدای هر ماه باید داده شود.

3-کمیسیون اجاره ی خانه: این مبلغ توسط املاک دریافت میشود و معمولا باندازه ی 1 ماه اجاره میباشد که تنها از مستاجر گرفته میشود. اگر زبان ترکی خوبی دارید میتوانید از وبسایت های مختلف خانه های بدون کمیسیون دریافت کنید.

اسامی وبسایت ها:

www.sahibinden.com

www.zingat.com

www.hurrietemlak.com

4-مبلغ اجاره: این مقدار بستگی به شهر و محله و حتی طبقه و موقعیت خانه متفاوت هست و به طور میانگین میتوان ماهانه از 1000 لیر در شهر های کوچک تا 10.000 لیر در قسمت های خوب شهر باشد.

5- زمان جستجوی خانه: اگر از ایران یا هر جایی برای زندگی و اجاره ی ملک میایید باید در نظر داشته باشید که شما در همان روز رسیدن به ترکیه نمیتوانید خانه ی سالانه اجاره کنید و در ابتدا میبایست چند روز در هتل اقامت کوتاه داشته باشید. همچنین تنوع در خانه های ترکیه به میزانی زیاد هست که شما میتوانید در عرض یک روز یا 2 روز خانه ی مناسب خود را انتخاب کنید.

6- در استانبول شما میتوانید خانه هایی با قیمت های مناسب و ارزان در برج های خیلی شیک پیدا کنید که در قسمت غرب استانبول قراردارند.  در مناطق مرکزی شهر عموما ساختمان ها قدیمی و گران قیمت هستند. بنابراین در نظر داشته باشید برج های بسیار شیک و جذاب به مراتب ارزانتر از ساختمان های قدیمی مرکز شهر هستند.

برای پیدا کردن خانه در استانبول میتوانید با همکاران ما تماس بگیرید.

00905378446580  دفتر استانبول ترکیه

00982144440034  دفتر تهران ایران

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما میتوانید از برچسب ها و ویژگی های HTML هم استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

بالا