سفر به ترکیه

اگر در سفر بودید، چندین بار وسوسه می شوید که بودجه خود را بپوشانید، اما نمی گذارید. این بدان معنا نیست که شما باید بر کیفیت یا موقعیت مکانی خود قرار دهید. استانبول طیف وسیعی از هتل ها و آپارتمان های ارزان قیمت را انتخاب می کند؛ من خوشحال شدم که اجاره یک آپارتمان را بپردازم، زیرا آنها به شما اجازه اقامت در مکان های فوق العاده را با همان هزینه ای به عنوان یک هتل ارزان قیمت را از شهر اصلی متمایز می کنند. بهتر است آپارتمان ها یک راه عالی برای احساس کردن یک محیط محلی و شناختن زندگی در یک محله مسکونی باشند.

فراتر از استانبول، آپارتمان ها ممکن است دشوار باشد، اما پانسیون ها (حقوق بازنشستگی بعنوان B & B) بسیار زیاد است. اینها خانه های عجیب و غریب تبدیل شده به B & B هستند، لمس شخصی ملک کوچک دارند و برای پول مناسب هستند. اگر صاحب تماس مستقیما برای رزرو تماس بگیرید، احتمالا شما ممکن است بخواهید برخی از کلمات ترکی را برای یادگیری رزرو یاد بگیرید. تقاضای تخفیف (indireem)، به خصوص اگر فصل کم باشد، می تواند به قیمت پایین تر کمک کند، اما در مورد آن بی رحمانه نیست. اگر ترجیح می دهید قبل از رزرو رزرو کنید، booking.com و Airbnb مرا به مکان می برند. اگر هنوز در Airbnb نیستید، با ارجاع من ثبت نام کنید تا 15 دلار برای اولین بار باقی بمانید.

همچنین به عنوان خوانده شده: چرا من با استفاده از Airbnb – و شما باید بیش از حد

3. برخی از کلمات ترکی را انتخاب کنید
دریای سیاه، دریای سیاه دریای سیاه، ساحل دریای سیاه، ترکیه Karadeniz
خلیج Gilderos در امتداد ساحل دریای سیاه ترکیه.

حتی در استانبول آسان است که یک مترجم انگلیسی پیدا کنید. در حقیقت، به یک فروشگاه کتاب بروید و شما احتمالا کتابهای انگلیسی پیدا نکنید (هک، حتی هری پاتر به ترکی ترجمه شده است). خوشبختانه، اسکریپت ترکی شبیه به انگلیسی است و علامت های جاده ای را آسان می کند. آیا می توانید غذا را بخورید، غذا بخورید، جهت راهنمایی بپرسید، یا فقط یک مکالمه ساده با محلی داشته باشید، برخی از عبارات در ترکی (برخی از عبارات را نیز بخوانید) (سرگرم کننده هم هست).

حرکات کوچکی مانند teh-she-kuller (با تشکر) و زنبور عسل نظر (خوشمزه) طولانی خواهد شد. کلمات ترجیح تر ترکیه را ببینید

همچنین به عنوان خوانده شده: 7 چیزهای Quirky درباره ترکیه

4. بسته مانند شما برای اروپای غربی بسته بندی کنید.
عکسهای استانبول، بلاگ سفرهای ترکیه، نکات سفر ترکیه
زندگی توسط بسفر، در استانبول.

ترکیه یکی از لیبرال ترین کشورهای آسیای غربی است؛ بدین معنا که در حالی که هنوز زنان با لباس های برکا را در کنار ساحل می بینید، تعداد زیادی از زنان را نیز به راحتی لباس های عصر غربی می پوشانید. در این بندر که در آن شرق با غرب ملاقات می کند، ترکیه به شما اجازه می دهد تا لباس خود را بپوشانید. همانطور که همیشه، نور سفر را اگر قصد دارید به مقدار زیادی حرکت کنید، یک کوله پشتی را بر روی یک چمدان انتخاب کنید.

تابستان در ترکیه