تجربه ی خرید خانه در آلانیا

تجربه ی خرید خانه در آلانیا

تجربه ی خرید خانه در آلانیا

خانم و اقای محسنی از مشتریان ما بودند که در سن 72 سالگی به دنبال خانه ای برای خرید در ترکیه میگشتند. ایشان به دنبال جایی بودند که آرامش مناسبی داشته باشد و ما به اونها شهر های ساحلی را پیشنهاد کردیم. شهر هایی همچون استانبول-ازمیز-بورسا-آنتالیا و آلانیا.

سپس با توجه به بودجه ای که در نظر داشتند (قیمت ارزان)  ما مجبور شدیم از بین شهر های عنوان شده شهر آلانیا را بدلیل قیمت مناسب تر پیشنهاد دهیم. همچنین گزینه های مختلف برای شهر های آنتالیا و استانبول و ازمیز را نیز با توجه به بودجه ی آنها معرفی کردیم.

سپس خانم و اقای موسوی خود نیز تصمیم گرفتند که آلانیا را برای زندگی و خرید خانه ای ساحلی انتخاب کنند زیرا هم با بودجه ی آنان سازگار بود و هم اینکه مناطقی بسیار زیبا و ساحلی آرامش بخش داشت.

سپس این دوستان از تهران به استانبول آمدند و به اتفاق هم به آلانیا رفته و گزینه های در نظر گرفته شده برای آنان را بازدید کردیم.

جالب اینجاست اولین خانه ی ساحلی که به آنها نشان دادیم را پسندیدند و درخواست خرید آن را داشتند. سپس برای اینکه دوستانمان از انتخاب خود کاملا مطمین باشند ویلاها و ساختمان های دیگر را خدمتشان نشان دادیم.

پس از انتخاب نهایی همان خانه ی ساحلی تمامی مدارک سندی و ثبتی و مجوز های ساخت و پایانکار خانه بررسی شد و استعلامات لازم از اداره های اسکری و بلدیه گرفته شد. اصل بودن سند ها بررسی شد و تعیین وقت برای اداره ی تاپو انجام گرفت. و ایشان با خرید یک ویلای زیبا در آلانیا هر روز صبح در کنار ساحل زیبای دریای مرمره از بودن در این ویلای زیبا لذت میبرند.

جالب اینجاست که ارزش این ویلای زیبا از قیمت اپارتمان خود آقای موسوی در تهران کمتر هست و ایشان با خرید خانه ای با قیمت پایینتر زندگی لذت بخشی را برای خود و خانواده ی خود رقم زد.

خوشحالیم که در پیدا کردن یک زندگی زیبا  و پر آرامش برای این جوانان قدیم سهمی داشتییم و تجربه ی خرید خانه در آلانیا را برای آنها رقم زدیم.

برای آشنایی با تجربه های خرید دیگر عزیزان در شهر ها و پروژه های دیگر اینجا را کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما میتوانید از برچسب ها و ویژگی های HTML هم استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

بالا